فرزندان ابرار ورزشی ابرار ورزشی – 3 اردیبهشت

فرزندان: ابرار ورزشی ابرار ورزشی – 3 اردیبهشت روزنامه های ورزشی

گت بلاگز یزد مردم جهت اسلام قیام کرده‌اند و خون‌های بسیاری ریخته شده است است

امام‌جمعه موقت یزدگفت: مسئولان در نظام اسلامی به‌جای سوق دادن جامعه به سمت موسیقی حرام و بدحجابی، جامعه را به‌سوی دین سوق دهند.

مردم جهت اسلام قیام کرده‌اند و خون‌های بسیاری ریخته شده است است

به گزارش خبرنگار گروه استان های گروه تحریریه سایت جوان از یزد؛ حجت الاسلام آیت اللهی امام جمعه موقت یزد با انتقاد شدید از اوضاع حجاب در استان یزد، تصریح کردیکی از پرسشها ما در دارالعباده یزد، مسئله بدحجابی و بی حجابی است.

حجت الاسلام آیت اللهی با گرامیداشت دهم رمضان سالروز ارتحال حضرت خدیجه کبری(س) و سالروز ارتحال بنیان گذار جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران و قیام خونین 15 خرداد، اظهار داشت: امام خمینی(ره) تنها عالم و فقیهی بود که توانست حکومت اسلامی مورد خواست اهل بیت و شیعیان آن حضرت را پایه ریزی نماید.

عبارات مهم : اسلامی

وی افزود: بعد از ارتحال حضرت امام خمینی(ره) مجلس خبرگان رهبری، فقیهی شایسته و شخصیتی عالم، مدیر و با بصیرت را جهت ادامه حرکت انقلاب اسلامی به عنوان رهبر جمهوری اسلامی برگزید.
خطیب جمعه یزد با اشاره به بعضی شاخصه های برجسته مقام معظم رهبری گفت: مدیریت رهبری در مسئله انتخابات اخیر نیز این عنوان را بر همگان ثابت کرد که هر روزی از عمر جمهوری اسلامی سپری می شود، بر صلاحیت رهبری نیز افزوده می شود.
آیت اللهی بابیان این که متأسفانه بعضی از صبر رهبری سوءاستفاده می کنند، از مسئولان خواست در التزام عملی به ولایت فقیه پایبند باشند و به مباحث مهم فرهنگی و اقتصاد مقاومتی جامه عمل بپوشانند.
وی در بخشی از خطبه های نماز جمعه یزد،مسئولان در نظام اسلامی به جای سوق دادن جامعه به سمت موسیقی حرام و بدحجابی، جامعه را به سوی دین سوق دهند.
خطیب جمعه یزد بابیان این که متأسفانه شاهدیم بعضی مسئولان در مباحث فرهنگی برعکس عمل می کنند، گفت: مردم جهت اسلام قیام کرده اند و خون های بسیاری ریخته شده است که منویات دینی اجرا شود و لذا باید مسئولان در نظام اسلامی به جای سوق دادن جامعه به سمت موسیقی حرام و بدحجابی، جامعه را به سوی دین سوق دهند.
آیت اللهی از مسئولان خواست در این رابطه به وظیفه خود عمل کنند و امربه معروف و نهی از منکر نمایند.
وی اظهار داشت: کسانی که فرمان الهی را زیر پا بگذارند و به دستورات دینی و اسلامی دهن کجی کنند، به عذاب سخت الهی دچار خواهند شد.
خطیب جمعه یزد در آخر سالروز شهادت سومین شهید محراب حضرت آیت الله صدوقی و یاد و خاطره فرزند فقیدش و دیگر ائمه جمعه یزد را گرامی داشت.
انتهای خبر/ ی

واژه های کلیدی: اسلامی | بدحجابی | مسئولان | انقلاب اسلامی | مقام معظم رهبری | مجلس خبرگان رهبری | امام جمعه یزد | امام جمعه موقت یزد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog