فرزندان ابرار ورزشی ابرار ورزشی – 3 اردیبهشت

فرزندان: ابرار ورزشی ابرار ورزشی – 3 اردیبهشت روزنامه های ورزشی

گت بلاگز ورزشی حسین خانی نماینده میزبان را شکست داد و طلایی شد

مصطفی حسین خانی به مدال طلای وزن 70 کیلو گرم مسابقه های كشتی آزاد بازی های همبستگی كشورهای اسلامی رسید.

حسین خانی نماینده میزبان را شکست داد و طلایی شد

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی گروه تحریریه سایت جوان،روز دوم مسابقه های كشتی آزاد بازی های همبستگی كشورهای اسلامی از صبحگاه امروز (شنبه ) در شهر باكو آذربایجان با برگزاری مسابقه های اوزان 61، 70، 86 و 125 کیلو گرم شروع شد و در آخر مسابقه های وزن 70 كیلوگرم مصطفی حسین خانی نماینده کشورمان در این وزن در دور اول با نتیجه 10 بر صفر سوربون عبدالخائف از تاجیکستان را شکست داد .وی در دور بعد در کشتی با اختیار نورزاف دارنده مدال برنز المپیك و نقره دنیا از ازبكستان با نتیجه 7 بر 6 به پیروزی رسید و راهی دیدار نیمه نهایی شد. وی در این دیدار آدام باتیروف کشتی گیر روسی الاصل بحرین و دارنده مدال طلای آسیا را با نتیجه 8 بر 4 شکست داد و به دیدار فینال راه یافت. وی در مسابقه نهایی برابر مرتضی علی مسلم اف از آذربایجان 10 بر صفر پیروز شد و به مدال طلا رسید.
بنا بر این گزارش در وزن 61 كیلوگرم مسعود اسماعیل پور نماینده کشورمان در دور اول برابر رجب منیر آكتاس از تركیه با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید وی در دور بعد کوات امیرتایف از قزاقستان را با نتیجه 8 بر 2 مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد. اسماعیل پور در این مرحله برابر حاجی علی اف قهرمان دنیا و دارنده مدال برنز المپیك از آذربایجان با نتیجه 8 بر یک شکست خورد و راهی دیدار رده بندی شد.وی در دیدار رده بندی با نتیجه 10 بر صفر میرات میرادوف از ترکمنستان را مغلوب کرد و به مدال برنز رسید.

عبارات مهم : مسابقه
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: مسابقه | آذربایجان | کشتی آزاد | مصطفی حسین خانی | وزن 70 کیلو گرم | بازی های کشورهای اسلامی | باکو 2017 |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog