فرزندان ابرار ورزشی ابرار ورزشی – 3 اردیبهشت

فرزندان: ابرار ورزشی ابرار ورزشی – 3 اردیبهشت روزنامه های ورزشی

گت بلاگز وب‌گردی تصویر + نجات جان یک اعدامی به وسیله محسن چاوشی

سید جواد هاشمی در برنامه «فرمول یک» راجع به حواشی سفر به برزیل گفت: شاید چون شلوارک نمی پوشیدم جهت برزیل گزینش شدم!حجت الاسلام کمیل نظافتی هم در این برنامه

تصویر + نجات جان یک اعدامی به وسیله محسن چاوشی

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، سیدعلی ضیاء امروز سه شنبه ۲۶ اردیبهشت در برنامه «فرمول یک» میزبان سیدجواد هاشمی بود.

عبارات مهم : برزیل
هاشمی در این گفتگو راجع به رابطه خود با مردم و استفاده از رانت شهرت اظهار کرد: خیلی وقت ها در خیابان مردم مرا سید صدا می زنند. جالب است که نه اسم، نه فامیل بلکه مرا با این لقب صدا می کنند که برایم دوست داشتنی هست.

بعضی وقتها خلاف کرده ام و جریمه نشده ام، انگار از رانت بازیگر بودنم استفاده کرده ام! به افسر گفته ام آقا من کلی شهید شده است ام، او هم گفته مراقب باش و جریمه ام نکرده است! گاهی هم در صف بانک که قرار گرفته ام، طوری می ایستم که یکی مرا ببیند و بگوید آیا توی صف ایستاده ای؟!

شاید چون شلوارک نمی پوشیدم جهت برزیل گزینش شدم!
وی در پاسخ به ضیاء راجع به حواشی سفر به برزیل توضیح داد: راجع به سفر به برزیل من تعهدی به سرمایه گذار داشتم که مجبور بودم به آن عمل کنم، من تهیه کننده صوری این برنامه بودم. سرمایه گذار مرا گزینش کرده بود شاید به خاطر اینکه من شلوارک نمی پوشیدم! البته آنجا کلا کسی شلوارک نمی پوشید مگر اینکه لب ساحل یا فوتبال می خواستیم برویم.

ماجرای نامه تند به نکونام چه بود؟
هاشمی در پاسخ به دیگر پرسش ضیاء راجع به نامه تندی که به جواد نکونام نوشته بود و اینکه آیا این حرفها را شخصا به خودش نزده تصریح کرد: من یک انتقاد کردم و تلاشم بر این بود که یک اتفاق بد نیفتد. عده ای از آن طرف دنیا آمده بودند و داشتند توهین می کردند.

من جواد نکونام را به شدت دوست دارم او هم اسم من و یکی از بااخلاق ترین بازیکنان فوتبال و یک اسوه و اسطوره هست. بنابراین انتظار داشتم یکدفعه جا خالی نکند و باعث نشود آبروی ما پیش کسانی که ایرانی ها را نمی شناختند و در هتل به خاطر اینکه اسپانسر پول نداده بود و پاسپورتهایشان را نگه داشته بودند، برود.

هاشمی یادآور شد: راجع به پرسشها مالی من اصلا اطلاعی نداشتم، فقط به من زنگ زدند و گفتند می توانی هتل را راضی کنی فعلا از پولش بگذرد. من هم رفتم با تمام وجود خواهش کردم.

اگر اینها نمی رفتند یک فاجعه پیش آمد و دو تصویر از خودشان در همه دنیا منتشر می کردند که ما به کشور عزیزمان ایران آمدیم از ما پذیرایی نکردند. ای کاش ما از هم گلایه کنیم، با هم حرف بزنیم، به هم انتقاد کنیم و یاد بگیریم می شود نقد کرد و ناراحت نشد.

انتخاب روحانی برتر هفته با رای مخاطبان «فرمول یک»
در ادامه برنامه حجت الاسلام کمیل نظافتی مهمان ضیاء شد. او با رای مخاطبان به عنوان روحانی برتر گزینش شده است هست؛ روحانی ای که کلیه اش را به کودک ٨ ساله داد و با فروش ماشین شخصی خرج درمان را داد و در امور خیریه فعالیت های بسیاری دارد و حتی به حیوانات کمک می کند.

وی در بیان خاطره ای با اشاره به اینکه راجع به فرد مشهوری است و او اگر خبردار شود، خوشحال نمی شود، گفت: زمانی جهت یک محکوم به اعدام به شیراز رفته بودم، فراخوان دادم و مردم کمتر از ۲۴ ساعت ۵۰ میلیون تومان فرستادند. جوانی به من زنگ زد و گفت من به شما ۸۰ میلیون تومان می دهم به شرطی که شما را ببینم، گفتم من شیراز هستم.

گفت من شیراز می آیم و می بینمت. هنگامی که آمد گفتم چقدر قیافه ات برایم آشناست؟! گفت اسمم محسن هست. گفتم فامیلی ات چیست؟ نگفت. گفتم کجا زندگی می کنی؟ نگفت. گفتم کد ملی ات را بگو من می خواهم صورت جلسه کنم. گفت ولش کن! گفتم اگر من رضایت نگیرم این ۸۰ میلیون تومان باید برگشت داده شود. گفت خیالت راحت، اگر رضایت هم نگرفتی، در حساب خودت هم باشد هرجا خواستی هزینه کن! گفتم کثرالله امثالهم، خدا امثال شما را جهت من زیاد کند!

از روی تصویر کاور آهنگ، چاوشی را شناختم
نظافتی عنوان کرد: کار انجام و جلوی اعدام گرفته شد. ما هر شب چند تا پیامک تا اذان صبح جهت هم می فرستادیم. یک هفته اتفاقی تصویر کاور آهنگی را دیدم و او همان آدمی است که من دیده بودم. او محسن چاوشی بود و بعد از آن هم موزیک «گلدون» را خواند و جان یک نفر دیگر را هم نجات داد.

«فرمول یک» شنبه تا چهارشنبه ها با اجرای سیدعلی ضیاء به تهیه کنندگی افشین حسین خانی ساعت ۷ صبح روی آنتن می رود.

منبع:مهر
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: برزیل | تصویر | شیراز | فرمول | شلوارک | محسن چاوشی | نجات جان | نجات اعدامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog