فرزندان ابرار ورزشی ابرار ورزشی – 3 اردیبهشت

فرزندان: ابرار ورزشی ابرار ورزشی – 3 اردیبهشت روزنامه های ورزشی

گت بلاگز وب‌گردی تحت ‌تأثیر مواد روان‌گردان مرتکب قتل شدم

مرد نانوایی که تحت ‌تأثیر حرف‌های پسرش، همسر خود را به قتل رساند، در جلسه دادگاه ادعا کرد در وقت قتل آمفتامین مصرف کرده و تحت‌ تأثیر مواد روان‌گردان مرتکب ق

تحت ‌تأثیر مواد روان‌گردان مرتکب قتل شدم

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، پیگیری به این پرونده هشتم خرداد سال ٩٤ در پی اعلام قتلی در خیابان دماوند در دستور کار پلیس قرار گرفت. مأموران بعد از حضور در محل اتفاق متوجه شدند مقتول زنی به نام فاطمه است که به دست اکبر، شوهر ٥١ساله اش به قتل رسیده هست.
اکبر که همان ابتدا به جرم خود اعتراف کرد، در بازجویی ها به کارآگاهان جنایی گفت: چندی پیش از پسر ٢٤ساله ام شنیدم که با مادرش دعوا می کرد و به او می گفت با مردهای دیگر رابطه نامشروع دارد، تا اینکه روز اتفاق از محل کارم به منزل برگشتم و با همسرم دعوا کردم. او در ادامه به مأموران گفت: در حین مشاجره از او پرسیدم آیا با مردهای دیگر رابطه داری، فاطمه در جواب منکر آن نشد و گفت: رابطه دارد و چند بار هم با خشم این حرف را تکرار کرد. من هم عصبانی شدم و او را کتک زدم؛ فاطمه با حرف هایش من را عصبانی تر می کرد تا اینکه خون جلوی چشم هایم را گرفت و به طرف آشپزخانه رفتم و چاقو را برداشتم و یک ضربه چاقو به او زدم. بعد از آن فاطمه تلاش می کرد چاقو را از دست من بگیرد؛ ولی من چند ضربه دیگر هم به او زدم و فاطمه را کشتم. بعد از آن سه فرزندم که در منزل بودند هنگامی که با جسد مادرشان روبه رو شدند با پلیس تماس گرفتند.

عبارات مهم : فرزند
در ادامه تحقیقات مهران، فرزند فاطمه و اکبر، به مأموران گفت: برادر بزرگم مهیار و همسرش لیلا به مواد مخدر معتاد هستند. مهیار هر لحظه با مادرم دعوا می کرد و پول موادش را از او می گرفت تا اینکه یک روز مادرم حاضر نشد به او پول بدهد و به مهیار گفت زیاد حواسش به کارهای همسرش لیلا باشد، ناگهان مهیار عصبانی شد و به مادرم تهمت زد که با مرد دیگری رابطه دارد، پدرم این حرف را شنید و از آن روز به مادرم شک کرد.
به این ترتیب با توجه به گفته های اکبر و شکایت اولیای دم و سایر مدارک موجود در پرونده، کیفرخواستی علیه متهم صادر و پرونده جهت پیگیری به شعبه دهم دادگاه کیفری استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شد. در شروع جلسه نماینده دادستان کیفرخواست را قرائت کرد و به عنوان کفیل دو فرزند صغیر فاطمه تقاضای قصاص کرد. سپس اکبر در جایگاه حاضر شد و گفت: تحت تأثیر حرف های پسرم به همسر خود بدگمان شدم و سوء ظن پیدا کردم و در جریان مشاجره او را با چاقو به قتل رساندم؛ ولی واقعا چیزی از او ندیده بودم. شاید به خاطر اینکه لجم را دربیاورد، آن حرف را زد، در حقیقت حرف هایی که پسرم زد باعث شد من به همسرم شک کنم.

او در ادامه جلسه دادگاه ادعا کرد وقت قتل قرص «آمفتامین» مصرف کرده بود و گفت: آن وقت در حال خودم نبودم و نمی دانستم چه کار می کنم، من اشتباه کردم، همسرم زن زحمت کشی بود و او را بی گناه کشتم. با آخر گفته های متهم، وکیل متهم در جایگاه حاضر شد و دفاعیات خود را از متهم انجام داد. به این ترتیب ختم جلسه از سوی مدیر دادگاه اعلام شد. با آخر جلسه رسیدگی، قضات جهت صدور رأی دادگاه وارد شور شدند تا به زودی حکم پرونده را صادر کنند.
برادر فاطمه در آخر جلسه به خبرنگار «شرق» گفت: «خواهرم بی گناه کشته شد. به لحاظ قانونی من اولیای دم محسوب نمی شوم؛ ولی دوست دارم که اکبر قصاص شود، چون همسایه ها به من گفته اند فاطمه لحظه آخر عمرش از آنها خواسته است انتقامش را بگیریم و نگذارند خونش پایمال شود». او در ادامه گفت: «درحال حاضر دو فرزند صغیر فاطمه در بهزیستی هستند و من از این عنوان بسیار ناراحت هستم؛ ولی به لحاظ قانونی نمی توانم کاری انجام دهم، چون مسئولیت آنها با پدرشان است».
منبع:شرق
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فرزند | پرونده | دادگاه | حکم پرونده | رابطه نامشروع | قتل | همسرکشی | آمفتامین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog