فرزندان ابرار ورزشی ابرار ورزشی – 3 اردیبهشت

فرزندان: ابرار ورزشی ابرار ورزشی – 3 اردیبهشت روزنامه های ورزشی

گت بلاگز مازندران برگزاری چهلمین دوره مسابقه های سراسری قرآن کریم در آمل

چهلمین دوره مسابقه های سراسری قرآن کریم در مرحله شهرستانی به میزبانی شهرستان آمل برگزار شد.

برگزاری چهلمین دوره مسابقه های سراسری قرآن کریم در آمل

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از ساری ، حجت الاسلام محمدهادی بهرامی مدیر اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان آمل گفت: در این مسابقه های 180 نفر در رشته های حفظ، قرائت ، ترتیل واذان در دو بخش برادران در دانشکده علوم ومعارف قرآنی وخواهران درمجتمع فرهنگی هنری بصیرت آستانه مبارکه امامزاده ابراهیم(ع) این شهرستان با هم مسابقه کردند.

وی افزود: این مسابقه ها در رشته های حفظ از 5 جزء تا کل قرآن کریم، قرائت، ترتیل و اذان برگزار می شود و آزمون کتبی این مسابقه ها نیز در رشته معارف، تفسیر قرآن کریم، حفظ موضوعی، حفظ معارف، احادیث و عترت نیز بعد از آن نیز در روزهای آینده برگزار خواهد شد.

برگزاری چهلمین دوره مسابقه های سراسری قرآن کریم در آمل

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه آمل با بیان اینکه در هر شهرستان این مسابقه ها به طور جداگانه برگزار می شود، گفت: برترین های این دوره از مسابقه ها که حائزین رتبه های اول تا سوم هر رشته در بخش مردها و زن ها هستند به مرحله استانی که بعد از ماه مبارک رمضان برگزار می شود، راه می یابند.

حجت الاسلام بهرامی نشانه از برگزاری این مسابقه را گسترش فعالیت های فرهنگی و قرآنی و به ‎کارگیری آموزه های دینی در زندگی فردی و اجتماعی و پر جاذبه ترین اقدام فر هنگی جهت انس جوانان به تعالیم اسلامی عنوان کرد.

وی افزود: جهت پیشرفت علمی، نوآوری و سبک زندگی اسلامی باید به سراغ آیات وحی رفت و قرآن عالی ترین و کامل ترین تعالیم جهت رسیدن به کمال انسانی در بر دارد و عالی ترین راه مبارزه با جنگ نرم، ترویج آموزه های قرآنی است.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه آمل گفت: آشنایی و انس با مفاهیم نورانی قرآن کریم از مهمترین ضرورت های فرهنگی و از وظایف آحاد جامعه اسلامی است.

چهلمین دوره مسابقه های سراسری قرآن کریم در مرحله شهرستانی به میزبانی شهرستان آمل برگزار شد.

شهرستان آمل مرحله استانی سی وهشتمین دوره مسابقه های قرآن کریم را در دو بخش برادران وخواهران در سال 94 میزبانی کرده بود.

انتهای پیام/ع

واژه های کلیدی: اداره | اسلامی | مسابقه | برگزاری | جامعه اسلامی | مسابقات قرآن | شهرستان آمل | اداره اوقاف

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog