فرزندان ابرار ورزشی ابرار ورزشی – 3 اردیبهشت

فرزندان: ابرار ورزشی ابرار ورزشی – 3 اردیبهشت روزنامه های ورزشی

گت بلاگز فرهنگی هنری «ملودی شهر بارانی» اثری هنرمندانه و خلاقانه است

«ملودی شهر بارانی» متن بسیار تاثیرگذار دارد و با كارگردانی خوب آقای شهرستانی به اثری تماشایی تبدیل شده است كه لحظه به لحظه تماشاگر را با خود همراه می‌كند.

به گزارش حوزه تئاتر گروه فرهنگی گروه تحریریه سایت جوان؛ عبدالرضا اكبری، بازیگر و مدرس تئاتر كه به تماشای نمایش «ملودی شهر بارانی» در تماشاخانه مهر حوزه هنری نشسته بود، گفت: میكائیل شهرستانی بازیگری توانمند و كارگردانی خلاق هست. «ملودی شهر بارانی» متنی بسیار تاثیرگذار دارد و با كارگردانی خوب آقای شهرستانی به اثری تماشایی تبدیل شده است كه لحظه به لحظه تماشاگر را با خود همراه می كند.

عبارات مهم : تئاتر
این بازیگر تئاتر و سینما از بازی گروه جوان این نمایش تقدیر كرد و افزود: شهرستانی با گروهی جوان به سراغ متنی بزرگ رفته و بسیار خوب از عهده آن برآمده هست. كاملا مشهود است كه گروه روی متن بسیار تسلط دارد و بی شك این مهم، نتیجه كار و پژوهش بر روی اثر جاودان مرحوم رادی هست.

وی تصریح كرد: شهرستانی فرزند تئاتر است و كارش را هم در تئاتر خوب بلد هست. شیوه برخورد او با متن رادی و گزینش دیالوگ های تعیین كننده، ضرباهنگ خوبی به نمایش «ملودی شهر بارانی» داده است و این اجرا را به اثری هنرمندانه و خلاقانه تبدیل كرده هست.

اكبری در آخر گفت: مركز هنرهای نمایشی حوزه هنری با در اختیار داشتن دو تماشاخانه خوب ماه و مهر، پتانسیل این را دارد كه تماشاگر ثابت داشته باشد. باید با تمهیداتی شریف و انسانی مثل دعوت از بازیگران و صورت های معروف بنام و با تجربه یا میدان دادن به گروه های جوان و مستعد چراغ این تماشاخانه ها را در تمام ایام سال روشن نگه داشت.

یادآور می شود «ملودی شهر بارانی» به كارگردانی میكائیل شهرستانی تا 5 خردادماه ساعت 19 در تماشاخانه مهر حوزه هنری میزبان تماشاگران تئاتر خواهد بود.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: تئاتر | تبدیل | ملودی | نمایش | تماشاگر | عبدالرضا اکبری | ملودی شهر بارانی | میکاییل شهرستانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog