فرزندان ابرار ورزشی ابرار ورزشی – 3 اردیبهشت

فرزندان: ابرار ورزشی ابرار ورزشی – 3 اردیبهشت روزنامه های ورزشی

گت بلاگز آذربایجان غربی مشارکت مردم در انتخابات، کشور را بیمه می کند

مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان غربی گفت: انتخابات، بااهمیت ترین دستاورد جمهوری اسلامی است و هر چه همکاری زیاد باشد، کشور بیمه می شود.

مشارکت مردم در انتخابات، کشور را بیمه می کند

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از ارومیه؛دکتر هوشنگ عطاپور در همایش گرامیداشت روز جوان در فرمانداری میاندوآب با اشاره به اینکه جوانان در توسعه کشورمان نقش مهمی دارند، اظهار کرد: جوانان ما در دوران دفاع مقدس، نقش آفرینی کرده و جوانان آینده ساز بوده و آینده کشور عزیزمان ایران اسلامی به دست این جوانان است.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان غربی با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری در زیر ساخت ها، افزود: زمانی می توانیم کشور خود را در جرگه توسعه یافته ها ببینیم که سرمایه گذاری در زیر ساخت ها باشد.

وی با تاکید بر اینکه همه باید در کشور از اقشار آسیب پذیر حمایت کنند، گفت: در جامعه افرادی هستند که امکان فعالیت اقتصادی ندارند و به هر دلیلی نیاز به حمایت دارند و باید به این افراد پیگیری کرد.

مشارکت مردم در انتخابات، کشور را بیمه می کند

عطاپور به اقتصاد مقاومتی نیز اشاره و تصریح کرد: جوانان باید به این عنوان مهم دانش پیدا کرده و مروج اقتصاد مقاومتی باشند و بدانند که اقتصاد مقاومتی، اقتصادریاضتی نیست و ما نیز باید هم در داخل تولید داشته و هم با دنیا جهت مبنای احترام متقابل ارتباط داشته باشیم.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان غربی با بیان اینکه کشورها باید ارتش و نیروی نظامی نیرومند داشته باشند و هر لحظه جهت مقابله با تهدیدات آماده باشند، اظهار کرد: باید بیشترین توان را در عرصه های نظامی به کار ببریم و در کنار آن با رویکرد علمی جهت تقویت اقتصاد داخلی با گفت و گو با دنیا با عزت اسلامی ، فضا را جهت تولید و صادرات کالاها فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه صنعت ما دو مسئله دارد، افزود: ساختار کارخانجات ما و ماشین آلات آنها فرسوده شده است و کارکرد پایین آمده است و نیز مدیران ما مدیران صنعتی و علمی نبودند و لذا دولت به دنبال نوسازی صنعت است.

عطاپور با اشاره به انتخابات ۲۹اردیبهشت و با تاکید بر اینکه همه باید جهت همکاری حداکثری تلاش کنند، گفت: انتخابات، بااهمیت ترین دستاورد جمهوری اسلامی است و هر چه همکاری زیاد باشد، نظام بیمه می شود.

مدیرکل امور اجتماعی استانداری آذربایجان غربی گفت: انتخابات، بااهمیت ترین دستاورد جمهوری اسلامی است و هر چه همکاری زیاد باشد، کشور بیمه می شود.

انتهای پیام/ح

واژه های کلیدی: اسلامی | اقتصاد | اقتصاد | جوانان | اقتصادی | آذربایجان | انتخابات | مشارکت

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog